Чи вигідно обігрівати Кондиціонером - ККД кондиціонера на Обігрів

Переглядів: 656
Чи вигідно обігрівати Кондиціонером - ККД кондиціонера на Обігрів

Осінь і весна, той період, як ще популярно називати - міжсезоння, коли найчастіше використовуються підручні варіанти обігріву приміщення, так як температура повітря і вологість ще не досягли комфортного рівня і ми шукаємо джерела тепла. Таким варіантом часто виступають різні електричні обігрівачі, теплові вентилятори і побутові кондиціонери.

Саме побутові кондиціонери Toshiba, особливості, нюанси, переваги обігріву ми розглянемо сьогодні.

Ефективність кондиціонера на обігрів

Обігрів спліт системою з настанням холодів або в очікуванні літнього тепла - широко поширений спосіб досягти комфортної температури в приміщенні. Варто розуміти, що обігрів відбувається локально, в місці, де знаходиться пристрій. Поки включений і працює - є результат, вимикаємо, далі все залежить від тепловтрат вашого будинку, на скільки швидко охолоне. При виборі даного виду побутової техніки з метою отримання тепла слід виділити кілька найважливіших моментів для досягнення максимального результату:

 1. Інверторні кондиціонери Toshiba можуть використовуватися на обігрів при температурі -15 С холоду на вулиці. Інверторні компресори вважаються менш гучними і економнішими щодо витрат на електроенергію.
  Неінверторні кондиціонери Toshiba можна використовувати для обігріву тільки до -7 С морозу.
 2. Підібрати правильну потужність кондиціонера на обігрів. Як вам відомо, побутові спліт системи розбиті по потужностям згідно площі. Маючи розуміння квадратури приміщення, важливо враховувати і його тепловтрати (матеріал стін, вікна, двері, додаткові отвори) допоміжні обігрівальні елементи. З огляду на всі ці фактори, результат від вибору кондиціонера не змусить себе довго чекати.

Споживання кондиціонера на обігрів

Одним з важливих чинників, що грають роль при виборі кондиціонера на обігрів, є його рівень споживання електрики. З огляду на часті подорожчанння енергоресурсів і прагнення планувати бюджет, розуміння скільки спліт система «з'їсть» на виході є цілком розумним бажанням. Побутові кондиціонери Toshiba мають теплопродуктивність від 2 кВт до 8 кВт; коефіцієнт ефективності (COP (обігрів)) від 3.20 до 4.27; клас сезонної енергетичної ефективності на обігрів не опускається нижче «В» і досягає «А ++» в залежності від моделі та її потужності.

На жаль, назвати точну цифру споживання кондиціонером неможливо, проте можна детальніше розглянути чинники, що впливають на ці показники:

 1. Як ми згадували вище - тип компресора. Інверторний вважається більш економним, за рахунок своєї безперервної роботи. Досягаючи заданого параметра, він не відключається, а лише зменшує оберти до мінімуму для підтримки температури. Неінверторний працює ривками - відключається, наганяючи потрібну температуру і запускається на повну, коли вона починає падати. Таким чином споживання електроенергії вище, ніж у інверторного.
 2. Потужність спліт системи. Позначення теплової потужності відбувається в термічних одиницях - BTU. Розглянемо на прикладі: RAS-07J2KVG-UA / 07J2AVG-UA, де 07 - 7000 BTU/год теплової потужності, використовується для приміщень до 20 кв.м. Чим більше площа, тим потужніше потрібна спліт система, і тим більше вона буде споживати. Щоб розуміти споживану потужність кондиціонера: 1BTU = 0,2931 Вт або 7000 BTU/год ділимо на 3,4 і отримуємо 2,6 кВт.
 3. Різниця між температурою на вулиці і встановленим параметром (бажаним результатом за підсумком) у приміщенні. Чим більше ця різниця, тим більше навантаження і довше за часом роботи кондиціонера.
 4. Як часто будете його використовувати. Показники будуть істотно відрізнятися, якщо порівнювати періодичне включення, з регулярним користуванням, як основне джерело тепла.
 5. Проведення регулярного ТО (технічне обслуговування).
 6. Тепловтрати приміщення. Стежити за тим, щоб були закриті вікна і двері.
 7. Проводка, розетка, клас самого кондиціонера, компресора - все це так само впливає на споживання ресурсів.

Кондиціонер з обігрівом ціна вказана на нашому сайті. Ви зможете ознайомитися з асортиментом, отримати консультацію, придбати, замовити доставку. Сервісне обслуговування є на всій території України.

Зв’язані товари

Зв’язані статті

Коментарії

Написати коментар