RAS-B22J2KVRG-E - RAS-22J2AVRG-E

(#967)
Наявність: Немає в наявності
Товар розпроданий
Фреон R32
Екологічний і озонобезпечний фреон
До -15 С на обігрів

У режимі "HEAT" кондиціонер працює до -15 С

Функція самоочищення

Функція самоочищення внутрішнього блоку

Система фільтрації повітря IAQ

Сучасна система очищення повітря від пилу, бактерій і запахів

Генератор озону

Молекули озону знищують бактерії і запахи

Безкоштовна доставка по Україні

Безкоштовна адресна доставка кур'єром до дверей

Опис RAS-B22J2KVRG-E - RAS-22J2AVRG-E

Кондиціонер Toshiba J2KVRG Shorai Premium розроблений для абсолютного комфорту та високої енергоефективності (A++ / A++). На сьогодні це єдиний кондиціонер Toshiba, який має унікальну систему очищення повітря – “ozone generator” (генератор озону). 

Генератор озону використовується для усунення запахів і дезінфекції повітря. Щоб детально розібратися в принципі роботи цього приладу, почнемо з хімії процесу. Молекула озону (O3) складається з молекули кисню (О2) і ще одного атома кисню (О). Атом може від'єднуватися від основної молекули О2 і приєднуватися до інших молекул, змінюючи їх хімічний склад. Так в процесі реакції відбувається видалення запахів озоном, знищення забруднень, вірусів, бактерій. Дезінфекція озоном набагато ефективніша хлору, тому він і використовується для знезараження повітря і води. Крім того, вважається, що озон позбавляє від грибка, цвілі і навіть пилових кліщів. У кондиціонері Toshiba J2KVRG Shorai Premium озон виробляється в обмеженому об’ємі, який абсолютно безпечний для здоров’я людини. Цю функцію можна вмикати і вимикати примусово за допомогою пульта керування.

Основні особливості Toshiba Shorai:

1. Широкий діапазон роботи: Toshiba J2KVRG працює без проблем, навіть якщо він розміщений у екстремальних робочих середовищах, з вражаючим робочим діапазоном від -15 ° C до 46 ° C при охолодженні та -15 ° C до 24 ° C в режимі опалення.

2. Екологічність: Toshiba J2KVRG Shorai працює на фреоні R32, який абсолютно безпечний для навколишнього середовища.

3. Wi-Fi ready: завдяки модулю Wi-Fi кондиціонером можна керувати будь-де, та з будь-якої точки світу, де є підключення до інтернет мережі (додаткова опція).

4. Toshiba IAQ фільтр: ця технологія здатна суттєво пригнічувати репродуктивну здатність шкідливих бактерій та вірусів. Крім того фільтр запобігає формуванню цвілі та грибів, поглинає та розкладає дим, аміак, летючу органіку та погані запахи.

5. Вибір потужності: ця функція допомагає зробити сучасний спосіб життя більш комфортним, оскільки це забезпечує економію електроенергії одним натисненням кнопки. Спочатку режим вибору потужності встановлюється на 100%, що вказує на роботу компресора за нормальним номінальним струмом. Якщо встановлено 75% або 50%, компресор обмежить операцію на 75% або 50% відповідно.

6. Розумний повітряний потік: моторизовані, незалежні жалюзі пропонують 6 напрямків повітряного потоку для забезпечення високого рівня комфорту, особливо для великих кімнат. Керуйте своїм комфортом, використовуючи функцію Smart Airflow на Toshiba J2KVRG Shorai (моделі 18-22-24.000 BTU).

7. Самоочищення теплообмінника: в Toshiba J2KVRG Shorai завдяки спеціальному покриттю теплообмінника значно зменшено можливість затримки конденсату на поверхні. Вентилятор внутрішнього блоку після вимкнення кондиціонеру працює ще деякий час, підсушуючи його. Тим самим, ця функція запобігаю виникненню забрудників всередині кондиціонера.

8. ECO режим: дозволяє досягти енергозбереження до 25% у порівнянні зі стандартними налаштуваннями. Функція ECO автоматично підвищує або знижує температуру, щоб запобігти надмірним перепадам температури та зайвим витратам електрики.

9. Комфорт одним натисканням кнопки: заздалегідь запрограмовані налаштування, вивчені компанією Toshiba, пропонують правильне поєднання комфорту та економії енергії за допомогою всього лише одного натискання кнопки.

10. Тижневий таймер: ви можете встановити час увімкнення або вимкнення, або запрограмувати налаштування для повторення кожні 24 години 7 днів на тиждень.

11. Режим каміну. Спеціальне налаштування кондиціонеру, коли тепло від додаткового джерела опалення (каміну, радіатору) за допомогою режиму вентиляції рівномірно циркулює в приміщенні.

Технічні характеристики:

 

Уточнюйте

Теги: RAS-B22J2KVRG-E/RAS-22J2AVRG-E

Характеристики RAS-B22J2KVRG-E - RAS-22J2AVRG-E

Загальні характеристики
Рекомендована площа приміщення, кв.м 60
Тип компресору Інверторний
Клас енергосбереження A++
Фреон R32
Потужність, БТО/год 22000
Країна виробництва Таїланд
Функції
Самоочищення Так
Очищення повітря IAQ
Режими роботи Охолодження/Обігрів/Осушення/Вентиляція
Генератор озону Так
Автоматичний перезапуск Так
Режим збільшеної потужності (Hi power) Так
Таймер Так
Режим економії енергії Так
Тихий режим Так
Режим "Комфортний сон" Так
Інформація про товар
# 967
Уточнюйте

Інструкція

Manual-J2KVRG.pdf

Відгуки RAS-B22J2KVRG-E - RAS-22J2AVRG-E

Нормальный кондиционер на обогрев работает отлично.

Написати відгук

Рекомендовані товари