Полезные советы и рекомендации по Климатическим системам Toshiba

Опалення кондиціонером - Обігрів узимку кондиціонером

Дата: 03.10.2022
Опалення кондиціонером - Обігрів узимку кондиціонером

Обігрів кондиціонером – це сучасно та чудова альтернатива. А Toshiba кондиціонер на обігрів взимку – це найкращий варіант.

Докладніше

Чи вигідно обігрівати Кондиціонером - ККД кондиціонера на Обігрів

Дата: 04.10.2021
Чи вигідно обігрівати Кондиціонером - ККД кондиціонера на Обігрів

Обігрів спліт системою з настанням холодів або в очікуванні літнього тепла - широко поширений спосіб досягти комфортної температури в приміщенні. Побутові кондиціонери Toshiba мають теплопродуктивність від 2 кВт до 8 кВт; коефіцієнт ефективності (COP (обігрів)) від 3.20 до 4.27; клас сезонної енергетичної ефективності на обігрів не опускається нижче «В» і досягає «А ++» в залежності від моделі та її потужності.

Докладніше

Зустрічайте новинку - Зовсім скоро на кліматичному ринку України

Дата: 04.06.2021
Зустрічайте новинку - Зовсім скоро на кліматичному ринку України

Компанія TOSHIBA поспішає повідомити про новинки серед побутового кондиціонування. Суперсучасні спліт системи, що створені за новітніми технологіями, з урахуванням побажань користувачів та інноваційних тенденцій.

Докладніше

Коди помилок кондиціонерів Toshiba - позначення і рішення

Дата: 16.02.2021
Коди помилок кондиціонерів Toshiba - позначення і рішення

Коди помилок кондиціонерів Toshiba і їх значення. Кожен код повідомляє про конкретне порушення роботи спліт системи. Фірмовий магазин Тошиба представляє офіційне сервісне обслуговування в Києві і Україні. При виникненні несправності або сигналі про помилку роботи кондиціонера Toshiba, необхідно звернутися в сервісний центр.

Докладніше

Як включити тепло на кондиціонері Toshiba

Дата: 11.02.2021
Як включити тепло на кондиціонері Toshiba

Як включити кондиціонер на обігрів? Компанія Toshiba виробляє тільки інверторні кондиціонери, з можливістю роботи в режимі опалення при -15С. Розглянемо, як включити кондиціонер Тошиба на тепло? Яких слід дотримуватись запобіжних заходів і які можуть бути причини, якщо даний режим не включається?

Докладніше

Рекомендації, як чистити спліт систему ТМ Toshiba

Дата: 11.02.2021
Рекомендації, як чистити спліт систему ТМ Toshiba

Важливим пунктом використання кондиціонера завжди було технічне обслуговування. Спліт система при роботі забруднюється, випаровується фреон, який потрібно тримати в певній кількості, для коректної роботи приладу. Toshiba розповість, як почистити кондиціонер в домашніх умовах і що таке професійне обслуговування спліт системи.

Докладніше

Показано з 1 по 6 із 7 (всього 2 сторінок)

Toshiba – бренд, який стабільний у виготовленні та постачанні кліматичного обладнання не тільки на територію України, але й у всьому світі. Якість, сучасний підхід, оригінальний дизайн, новітні технології – від ТМ Тошиба доступні вже зараз.

Ми постійно стежимо за новими тенденціями, досліджуємо ринок побутової техніки, запроваджуємо сучасні методики, щоб покращити комфорт, результат та радість від використання. Тут, у рубриці новин, ви зможете прочитати про всі новинки, познайомитися з особливостями техніки, яка регулює, очищує, охолоджує або нагріває повітря, а також отримати всілякі рекомендації.


✔️  Інверторний кондиціонер чи звичайний;

✔️  Що таке спліт система неінверторна чи On/Of;

✔️  Чи можна обігрівати приміщення побутовим кондиціонером у міжсезоння та взимку;

✔️  Такого ви ще не бачили суперсучасний дизайн внутрішнього блоку;

✔️  Одна спліт система – кольори різні, як це;

✔️  Кондиціонер, який охолоджує, гріє та повноцінно очищає;

✔️  Супер тиха спліт система для спальної кімнати;

✔️  Дистанційне управління кліматичною технікою, що стало реальністю;

✔️  Як правильно підібрати мульти спліт систему;

✔️  Скільки внутрішніх блоків можна підключити до одного зовнішнього мульти спліт;

✔️  Хто має робити монтаж кондиціонера;

✔️  Як правильно чистити кондиціонер;

✔️  Напівпромислове обладнання для яких цілей та приміщень підходить.


Техніка Тошиба виготовлена ​​за останніми стандартами, яка дозволяє отримувати не тільки відмінний результат, але й заощаджувати споживання ресурсів, маючи при цьому сучасний дизайн. Це та багато іншого на сторінках ТМ Toshiba, де ми регулярно оновлюємо новини, даємо поради, допомагаємо визначитися з вибором, надаємо сервісну та технічну підтримку.