Де збирають кондиціонери Тошиба?

Переглядів: 361
Де збирають кондиціонери Тошиба?

Відомий виробникToshiba в Україні представляє всі типи систем кондиціонування:

А де збирають кондиціонери Тошиба?

Незважаючи на те, що сама компанія була заснована в Японії, а штаб-квартира розташована в Токіо, виробництво кондиціонерів Тошиба налагоджено в інших країнах: Таїланд, Китай і звичайно Японія.

Побутові кондиціонери Toshiba - виробництва Таїланд

Де виробляють кондиціонери Toshiba?

З квітня 99 року підрозділ виробництва кондиціонерів Тошиба об'єднується з американським лідером виробництва систем кондиціонування Carrier.

З того моменту виробництво побутових спліт систем Toshiba повністю переноситься в Таїланд, де по сьогоднішній день активно функціонує завод Toshiba Carrier Corp.

Який випускає виключно інверторні кондиціонери.

З 2019 року Тошиба припиняє виробництво неінверторних спліт систем і залишає в продуктовому портфелі тільки кондиціонери з інверторним керуванням.

До речі, спліт системи On/Off, серії U2KH2S gold і U2KH3S silver вироблялись в Китаї.

Японія - батьківщина напівпромислових і мульти спліт систем кондиціонування ТМ Toshiba

На відміну від побутових кондиціонерів, напівпромислові системи кондиціонування Тошиба виробляє в Японії, завод Фудзі.

Так само, як і спліт системи настінного типу, промислові кондиціонери торгової марки виробляються виключно з інверторним керуванням.

Підвівши підсумки, можна сказати, що компанія розділяє країни, де виробляють побутові кондиціонери Toshiba і спеціальні, напівпромислові кондиціонери і мульти-спліт системи.

Основними країнами, де збирають спліт системи Тошиба - це Таїланд, завод Toshiba Carrier Corp., а якщо говорити про напівпромислові кондиціонери і мультіспліт системи - завод Фудзі, який розташований в Японії, біля підніжжя гори Фудзіяма