Історія заснування та розвитку корпорації Toshiba


Зміст:

  1. Транснаціональна корпорація Тошиба - початок шляху
  2. Тошиба в газузі кліматичного обладнання
  3. Toshiba сьогодні - корпорація яка відома всьому світу
  4. Наукові та технічні відкриття - Toshiba
  5. Завод Фудзі - виробництво кондиціонерів Toshiba
  6. Центр обучения АЙРС - академия Тошиба

Транснаціональна корпорація Тошиба - початок шляху

Засновниками компанії Toshiba є дві людини: Хисашиге Танака і Ічісуке Фудзіока.

Засновник компанії Toshiba - Хисашиге ТанакаЗасновник компанії Toshiba - Ічісуке Фудзіока

Хисашиге Танака (1799-1881 р.р.), азіатський Томас Едісон. Великий винахідник, астролог і математик.

Танака придумав багато речей, завдяки своїй широкій уяві та унікальному таланту винахідника:

  • світло, точніше джерело світла, яке було яскравіше свічки в десять разів;
  • годинник на пружинному механізмі, здатний пропрацювати більше 200 днів, показуючи точну годину;
  • спроектував паровоз, пароплав і гармату.

У компанії Хисашиге Танака (Танака Інжиніринг Воркс) при зустрічі відвідувачів, зустрічало гасло:

"Ми покращуємо життя, створюючи речі, необхідні людям"

...що підтверджувало мету і філософію справи.

Ічісуке Фудзіока (1857-1918 р.р.) був, по праву, японський "батько електроніки". Саме він, в Японії, перший організував масове виробництво лампочок розжарювання і був першопрохідцем і засновником електронної промисловості в Японії.

У 1899 році, коли електрика тільки почала підкорювати світ і входити в життя людства, перша компанія яка виробляє світлове електричне обладнання в Японії отримала назву - Tokyo Electric Company.

Приблизно в той же проміжок часу, найбільший японський виробник великого електричного обладнання офіційно називається Shibauro Electric Company.

А в 1939 році ці дві великі компанії об'єднуються і створюється одна, відома всьому світу і кожному окремо - Tokyo Shibauro Electric Company.

А, безпосередньо, сам бренд Toshiba, не був офіційним ім'ям компанії аж до 1978 року.

Тошиба в газузі кліматичного обладнання

У 70-х роках двадцятого століття Toshiba зміцнюється в світі як сучасний транснаціональний виробник, який має великий асортимент товару, що випускається, а також зі значною мережею заводів по всьому світу.

Ім'я Toshiba Corporation, офіційно закріпилося в 1978 році.

За рахунок постійних іноваційних розробок в сфері кліматичного обладнання, Тошиба є багаторічним, незмінним лідером в технологіях енергозбереження та контролі клімату.

Toshiba у галузі кліматичного обладнанняШлях розвитку галузі кондиціонування Toshiba починається з 1930 року, з моменту розробки та випуску першого в Японії герметичного компресора для холодильних систем.

У 1961 році, компанією був випущений перший в світі кондиціонер типу спліт-системи (окремо внутрішній і зовнішній блок). Саме тоді стався переворот поняття побутовий кондиціонер. З того часу спліт системи почали поступово витісняти старі віконні кондиціонери з ринку.

1968 рік став початком виходу Toshiba на міжнародний ринок, відкриття представництв у Європі, на Близькому Сході та в Північній Америці, а цього року перший ротаційний компресор був вироблений в Японії.

У 1978 році був вироблений перший в світі кондиціонер, який керувався мікропроцесором.

1980 гік —був створений перший інверторний кондиціонер в світі. Інноваційна технологія інверторного управління кондиціонерів дала старт істотного поліпшення технічних характеристик і збільшення енергоефективності систем кондиціонування. Дане відкриття перевернуло весь японський ринок. Багато компаній почали розробляти і продавати кондиціонери з інверторним керуванням.

1988 рік — випущений двороторний компресор, перший в світі.

1993 р. - початок серійного виробництва нової лінійки цифрових інверторних кондиціонерів з двороторним компресором - тихим і економічним.

2000 р. - розроблена система Daiseikai, перша в світі система побутового кондиціонера, яка очищає повітря на рівні спеціального кліматичного комплексу.

У 2010 році Toshiba випускає першу в світі SMMS-i, VRF-система з 100% інверторним керуванням і 3-ма компресорами в зовнішньому блоці.

І нарешті, в 2014 році ми входимо в TOP-100 провідних інноваційних брендів (згідно з даними медіакомпанії Thomson Reuters).

Toshiba сьогодні - корпорація яка відома всьому світу

На сьогоднішній день ТМ Тошиба налічує 112 представників і компаній партнерів в 40 країнах і вважається однією з найбільших в світі корпорацій.

Кількість співробітників Toshiba у всьому світі налічує приблизно двісті тисяч чоловік. Також, маючи головну базу виробництва в Японії, і свої заводи в Таїланді та Китаї, ми реалізуємо кондиціонери більш ніж в 120 країнах світу через свою, фірмову мережу і окремих дистриб'юторів.

Toshiba AirCon є володарем понад 1200 власних патентів в Японії і світі в цілому. Передові технології і наукові розробки компанії забезпечують першість у створенні і виробництві побутових і напівпромислових кондиціонерів.

Лідируючі позиції Тошиба, також, обгрунтовуються і корпоративною філософією управління і контролю всіма етапами виробництва та проектування.

З моменту створення ідеї, до розробки та виготовлення, доставки, установки та навчання персоналу і портнером.

Корпорація бере на себе і несе абсолютну відповідальність за свій товар перед нашими клієнтами.

Мета і шлях Toshiba - створювати нові стандарти і рівень комфорту сучасного світу, а також, турбота про здоров'я і розвитку суспільства.

Наукові та технічні відкриття - Toshiba

Наукові та технічні відкриття компанії Toshiba

Тошиба, одна з небагатьох компаній, що має власний дослідницький центр, з яким разом з фабриками розробляє і наукові експерименти в галузі нанотехнологій. Інформація про яку передається інженерам та іншим працівникам корпорації.

Також, Toshiba співпрацює з великими інститутами, результат чого дозволяє розвивати новітні можливості. І разом з міжнародними лідируючими організаціями створюють нові, економічні й удосконалені продукти в світі кліматичних систем.

Спліт-системи кондиціонування Toshiba™ впевнено займають місце №1 на міжнародній арені. Завдяки системі перевірці та контролю виробництва, компанія гарантує максимальну надійність і високу якість кондиціонерів.

За виготовлення кліматичної техніки, всі заводи Toshiba отримали сертифікат ISO9001, який підтверджує успіх управління і забезпечення якості.

Сьогодні Toshiba має заслужене міжнародне визнання за відкриття та досягнення у сфері енергозберігаючих продуктів та напрямок екологічних, безпечних засобів виробництва.

Технологія екологічного управління в компанії отримала сертифікат відповідно до вимог - ISO14001.

Toshiba – перша компанія Японії, яка при виробництві всього свого кліматичного обладнання використовує фреон R410A.

Продукція ТМ Toshiba завоювала міжнароду довіру, а також, чотирнадцять (14) нагород в сфері "Захисту навколишнього середовища", враховуючи і нагороду Міністерства Промисловості та Міжнародної Торгівлі Японії.

У 2003 році завоювало перше місце за досягнення в економії електроенергії від японського Міністерства енергетики та ресурсів. Завдяки продукт: VRF-система Super MMS з можливістю вибору між двома режимами "охолодження/обігрів".

Компанія Тошиба була нагороджена за створення нової енергозберігаючої системи, що зробила величезний внесок у збереження природних ресурсів і зменшення розміщення шкідливих речовин, що сприяють виклику глобального парникового ефекту.

Інженерна асоціація охолодження і кондиціонування в 2004 році нагороджуе за "Краще технічне рішення".

І наостанок, в 2005р. Інститут електротехніки Японії, нагородив заохочувальним призом, в номінації "нова логіка, прилад або система, реалізована в комерційному продукті або пристрої, що використовує електронні дослідження або технології".

Завод Фудзі - виробництво кондиціонерів Toshiba

Великий організаційний центр, який використовує інноваційну технологію кондиціонування повітря - завод Фудзі.Фудзі Завод по виробництву кондиціонерів Toshiba

Розташування заводу знаходиться в місці, звідки відкривається вид на національний символ Японії і нації - велику гору Фудзіяма.

Початок старту роботи заводу Фудзі датується 1943-му роком. Він став місцем, яке дало світу багато чудових виробів, таких як:

На сьогодні виробнича лінія заводу виробляє побутові та напівпромислові кондиціонери, а також запасні частини та системи спліт-кондиціонерів, що використовують у виробництві сучасні технології Toshiba.

На цьому заводі кожен день виробляються компресори кондиціонерів будь-якої потужності і габаритів, випускаються внутрішні і зовнішні блоки мультизональной системи Super MMS, спліт-системи кондиціонування Daiseikai і інші побутові кондиціонери.

Крім перерахованого вище, на Фудзі виготовляються кондиціонери для промисловості і автомобілів. Саме з цього заводу починається шлях нашої продукції по всьому світу.

Центр навчання АЙРС - академія Тошиба

Ценрт навчання АЙРС - Академія ТошибаАкадемія Airs - складова частина заводу Фудзі, сучасний провідний навчальний центр в світі кондиціонування повітря, де можна ознайомитися з останніми технологіями кондиціонування і побачити наочно їх в роботі.

У даній академії здійснюється підготовка торгових представників Toshiba, проводяться навчальні курси для інженерів і проектувальників і програми для монтажних організацій з сертифікаціею.

На місці клієнти мають можливість ознайомитися з новими розробками і першими побачити різні нововведення, а також відвідати демонстративну зону, де показуються фільми про нанотехнології.

Навчальний центр Айрс, демонструє детальну інформацію щодо останніх розробок і передає енергію і силу сучасних технологій і заряд фахівців компанії Toshiba.