RAV-SP804AT-E

(#865)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
Уточнюйте

Опис RAV-SP804AT-E

Super Digital inverter.

Споживання енергії за сезон - мінімальне в галузі!

Оновлена ​​конструкція компресора підвищила ефективність зовнішніх блоків Super Digital inverter до неперевершеного значення: 4,52 кВт холоду або 4,79 кВт на 1 кВт споживаної потужності.

Новий двороторний компресор Eco Driving може обертатися з мінімальною частотою всього 10 об. / С і споживати від 170 Вт електроенергії, точно і економічно підтрімуючи задану температуру. Маса роторів компресора знижена, а отже, зменшилася і тертя і втрати енергії!

В українському кліматі температура на вулиці рідко перевищує +29 С, тому і кондиціонер працює при неповному завантаженні. В цьому режимі ефективність Super Digital inverter досягає рекордного в галузі значення 5,9! Система економить до 70% електроенергії.

Висока продуктивність і широкі можливості.

Довжина траси може досягати 75 м, а перепад висот між зовнішнім і внутрішнім блоком - 30 м. Найскладніші проблеми монтажу вирішуються простіше, якщо ви встановлюєте зовнішній блок Super Digital inverter 4! Зовнішні блоки типорозмірів 4HP, 5HP і 6HP поставляються як в однофазному, так і в трифазній виконанні. Крім того, вони можуть використовуватися в складі мультісістеми з двома внутрішніми блоками (Twin), а модель RAV-SP1604AT8-E - і з трьома внутрішніми блоками (Triple).

Уточнюйте

Теги: RAV-SP804AT-E

Характеристики RAV-SP804AT-E

Загальні характеристики
Гарантія, м 36
Клас енергосбереження A
Фреон R410
Країна виробництва Japan
Робочий діапазон температур, С від -20 до 43
Технічні характеристики
Холодовиробництво, кВт 7,1
Тепловиробництво, кВт 8
Інформація про товар
# 865
Уточнюйте

Відгуки RAV-SP804AT-E

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук