RAV-SM1104ATP-E

(#855)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
Уточнюйте

Опис RAV-SM1104ATP-E

Серія Digital inverter. Потужний двороторний компресор

Компресор промислових кондиціонерів Toshiba відрізняється підвищеною ефективністю і стабільністю при тривалій роботі на низькій частоті (частковому завантаженні), що значно скорочує споживання електроенергії.

 • Підвищена ефективність двигуна за рахунок вдосконаленого охолодження
 • Більш ефективне стиснення холодоагенту за рахунок застосування деталей прецизійної точності
 • Компресійні канали нової конструкції дозволили підвищити ступінь стиснення холодоагенту.

Працює до мінус 15 градусів на вулиці

Вбудований "зимовий комплект" дозволяє напівпромисловим кондиціонерам Toshiba стабільно працювати на охолодження при вуличній температурі до -15. "Зимовий комплект" вбудований вже на заводі, не вимагає доопрацювань і на нього поширюється заводська гарантія.

 1. Теплообмінник підвищеної ефективності. Теплообмінники зовнішніх блоків в напівпромислових кондиціонерів Toshiba мають конструкцію, що сприяє інтенсивному теплообміну.
 2. Трубки теплообмінника двох діаметрів. Холодоагент в рідкому стані тече по трубках малого діаметра (8 мм). Це призводить до збільшення швидкості потоку і зростання теплообмінної здатності.

  Газоподібний холодоагент тече по трубках великого діаметра (9,52 мм). Це зводить до мінімуму втрати тиску холодагенту в трубопроводі.

 3. Дворядні теплообмінники. У кондиціонерах Toshiba серій Digital Invertor і Super Digital Invertor (від 3 НР і далі) встановлені дворядні теплообмінники з підвищеною теплообмінною здатністю.
 4. Найлегші і найкомпактніші блоки. Серія Digital inverter це високоефективні, виключно легкі і компактні зовнішні блоки. Маса блоку продуктивністю 3 НР (8 кВт) становить всього 44 кг, а габарити не перевищують габарити зовнішнього блоку стандартної спліт-системи продуктивністю 3 кВт (55х78х29 см.)
 5. Використання вже існуючих фреонових трас. Тепер можна замінити застарілий кондиціонер, який працював на R22 або R407C і споживав багато електроенергії, на сучасну і ефективну систему на R410А без проведення нової траси. Нові блоки напівпромислових кондиціонерів Toshiba 3 і 4 серій можна підключати до прокладених раніше фреонових трас завдяки конструктивним особливостям.
 6. Інтелектуальне управління (IPDU). Привід з інтелектуальним управлінням (IPDU) забезпечує високу ефективність кондиціонерів Toshiba Digital Invertor. Векторна обробка сигналу забезпечує точне синусоїдальну вихідну напругу та значно знижує втрати енергії і рівень шуму.
Уточнюйте

Теги: RAV-SM1104ATP-E

Характеристики RAV-SM1104ATP-E

Загальні характеристики
Гарантія, м 36
Клас енергосбереження A
Фреон R410
Країна виробництва Thailand
Робочий діапазон температур, С От - 15 до + 43
Технічні характеристики
Холодовиробництво, кВт 10,0
Тепловиробництво, кВт 11,2
Інформація про товар
# 855
Уточнюйте

Відгуки RAV-SM1104ATP-E

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук